فوم سایلنت

فوم سایلنت

فوم سایلنت یکی از محصولات جانبی، پارکت لمینت می باشد و به تنهایی کاربردی ندارد، فوم سایلنت را، فوم فشرده یا فوم بیصدا نیز می نامند، برای توضیحات بیشتر در مورد فوم سایلنت، به وبلاگ چوبینه مراجعه نمائید، قیمت هر متر مربع فوم سایلنت، ۳٫۸۰۰ تومان می باشد.

فوم معمولی

فوم ساده

فوم ساده یکی از محصولات جانبی، پارکت لمینت می باشد و به تنهایی کاربردی ندارد، فوم ساده را، فوم معمولی نیز می نامند، برای توضیحات بیشتر در مورد فوم ساده، به وبلاگ چوبینه مراجعه نمائید، قیمت هر متر مربع فوم ساده، ۱٫۶۰۰ تومان می باشد.

پولیش پارکت - پولیش لمینت-تمیز کننده

پولیش پارکت لمینت

برای تمیز کردن پارکت لمینت و نگهداری از آن، بایستی از پولیش مخصوص و استاندارد استفاده شود، نحوه نظافت و نگهداری صحیح پارکت لمینت را در وبلاگ چوبینه مطالعه فرمائید، قیمت هر عدد پولیش پارکت لمینت، ۳۵٫۰۰۰ تومان خواهد می باشد.

چسب کاغذ دیواری سفید

چسب کاغذ دیواری سفید

چسب کاغذ دیواری (دی تی ام) ساخت کشور آلمان می باشد، چسب کاغذ دیواری سفید رنگ (DTM) قوام بیشتری نسبت به چسب صورتی رنگ دارد و برای کاغذ دیواری های با گرم بالا و سنگین، مناسب است، چسب کاغذ دیواری سفید رنگ در انواع بسته بندی های ۴۰۰ گرمی (۱۸٫۰۰۰ تومان)، ۱ کیلوگرمی (۳۵٫۰۰۰ تومان) و ۱۰ کیلوگرمی (۳۰۰٫۰۰۰ تومان) به فروش می رسد.

چسب کاغذ دیواری صورتی

چسب کاغذ دیواری صورتی

چسب کاغذ دیواری (دی تی ام) ساخت کشور آلمان می باشد، چسب کاغذ دیواری صورتی رنگ (DTM) نسبت به چسب سفید، رقیق تر است و برای کاغذ دیواری های نازک مناسب می باشد، ضمن اینکه با چسب صورتی، تعداد رول بیشتری را نسبت به چسب سفید می توان نصب کرد، چسب کاغذ دیواری صورتی رنگ در انواع بسته بندی های ۴۰۰ گرمی (۱۹٫۰۰۰ تومان)، ۱ کیلوگرمی (۳۶٫۰۰۰ تومان) و ۱۰ کیلوگرمی (۳۱۰٫۰۰۰ تومان) به فروش می رسد.

پارکت استوک - کاغذ دیواری استوک

کالاهای مرجوعی

پس از خرید مشتریان و اتمام نصب، شرکت چوبینه کالاهای اضافی را از مشتری پس می گیرد و در محل شرکت نگهداری می نماید، چنین کالاهایی از نظر کیفیت هیچ گونه عیب و نقصی ندارند و با قیمت کمتری نسبت به قیمت مندرج در سایت، به فروش می رسند؛ برای اطلاع از کالاهای مرجوعی و خرید، با شرکت تماس بگیرید.